:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Poszukiwania zaginionego mężczyzny nad Wisłą

Tej nocy strażacy i policjanci nad Wisłą prowadzili poszukiwania zaginionego mieszkańca Starego Podola. Po opatrolowaniu brzegu rzeki poszukiwania przerwano. Mieszkaniec miejscowości, nad ranem, cały i zdrowy, wrócił do domu. Noc spędził pijany w budynku gospodarczym, ponieważ nie wziął kluczy do domu.

Tuż po północy, 28 maja, nad brzegiem Wisły w miejscowości Stare Podole rozpoczęły się poszukiwania zaginionego mężczyzny, który o godzinie 20.00 wyszedł z domu nad rzekę. Do czasu zgłoszenia sprawy na policję, mężczyzna nie powrócił do domu.

– Osoba zgłaszająca obawiała się, że mężczyzna mógł się utopić. Do działań poszukiwawczych skierowano straż pożarną oraz policję. Mundurowi opatrolowali brzeg rzeki oraz miejsce, gdzie ostatnio był widziany mężczyzna – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Po północy dwa zastępy PSP oraz zastęp OSP Wilga zostały zadysponowane do działań na rzece Wisła w miejscowości Stare Podole, w związku z zaginięciem mężczyzny, którego rzeczy osobiste zostały znalezione na brzegu rzeki. Strażacy prowadzili poszukiwania z wykorzystaniem łodzi z silnikiem zaburtowym oraz na lądzie poprzez patrole piesze. Po dwóch godzinach bezskutecznych poszukiwań akcję przerwano. Działania miały zostać wznowione rano, ale dyżurny policji przekazał informację, że mężczyzna odnalazł się – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

Zapomniał kluczy do domu

– Osoba zgłaszająca, o godzinie 5.40 poinformowała oficera dyżurnego KPP, że mężczyzna sam wrócił do domu. Na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna spożywał alkohol i z uwagi na brak klucza do mieszkania noc spędził w budynku gospodarczym – dodaje asp. szt. Kapusta.

 

ur

Fot. OSP Wilga


Poszukiwania zaginionego mężczyzny nad Wisłą komentarze opinie

  • gość 2018-05-28 23:04:32

    Aż żal to komentować... kto to zgłaszał? Czy może osoba niepełnosprawna? Jakaś upośledzona umysłowo? Powinno się taką do Tworek oddać!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-06-13 11:47:55

    Nie mylisz się :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl