:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Potrącenie na pasach – nie żyje kobieta

Wypadki drogowe , Potrącenie pasach żyje kobieta - zdjęcie, fotografia

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj rano w Sobolewie. Kierowca nissana potrącił przechodzącą przez pasy 75-letnią kobietę. Kilka godzin później piesza zmarła w szpitalu. Policja apeluje o zwiększenie ostrożności!

Do zdarzenia doszło w środę 24 października w godzinach porannych w Sobolewie.

– Zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Kościuszki w Sobolewie otrzymaliśmy o godzinie 6.33. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym marki Nissan Almera potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 75-letnią kobietę. Piesza doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. O godzinie 16.45 kobieta zmarła w szpitalu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Kierowca nissana był trzeźwy. Śledztwo sprawie tragicznego wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

 

Do ilu innych zdarzeń doszło wczoraj? O tym niebawem na www.eGarwolin.pl.

 

Policja apeluje zarówno do kierowców, jak i pieszych o zwiększenie ostrożności!
Deszcz, silny wiatr i wcześnie zapadający zmrok to utrudnienia z jakimi muszą zmagać się kierowcy. Czynniki pogodowe znacznie utrudniają widoczność i negatywnie wpływają na drogę hamowania. Policja prosi również pieszych, aby dokładnie rozglądali się przed wejściem na pasy, nawet na oznakowanych przejściach. Nie pozwólmy, aby rozłożony parasol lub kaptur na głowie był przeszkodą, która doprowadzi do tragedii na drodze. Pamiętajmy również o odblaskach, nawet w terenie zabudowanym. 

 

ur

Zdj. poglądowe: arch. eG
 


Potrącenie na pasach – nie żyje kobieta komentarze opinie

  • gość 2018-10-25 11:21:59

    kierowca nissana arbitralnie uznał, że 75-latka nie ma już prawa do życia. dlatego przy użyciu tępego narzędzia zadał kobiecie śmiertelny cios. Powinien być sądzony za zabójstwo z premedytacją.

  • Ja - niezalogowany 2018-10-25 12:10:23

    Do gość. Błysnołeś.

  • do ja - niezalogowany 2018-10-25 12:27:51

    słownik, marny koleżko kierowcy nissana

  • Ana Stazja - niezalogowany 2018-10-25 12:42:52

    Może miała tego dnia umrzeć? Nie sądźcie, byście nie byli sądzeni. Żaden normalny człowiek nawet nie życzy drugiemu śmierci, nie mówiąc żeby ją zadać samemu.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-25 12:48:16

    Jak niewiesz jak bylo to nie piepsz głupot.Szkoda kobiety bo ją znam i kierowcy też szkoda. Nie zrobił tego z premedytacją.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-25 13:24:12

    No ja cię kręcę.... niektórym to tylko życzyć tego samego....za te durne komentarze

  • Gość - niezalogowany 2018-10-25 13:41:14

    Przede wszystkim noga z gazu... Szczególnie w terenie zabudowanym i na pasach!!!!

  • lulu - niezalogowany 2018-10-25 14:43:46

    Taka prawda że kierowcy zapie... (jeżdżą szybko) po terenie zabudowanym bo.. jest chodnik, dobra droga, bo za wolno a lubią szybciej, bo znak terenu zabudowanego to nadużycie itp. zawsze znajdą wytłumaczenie. Tylko wszystko jest do czasu...

  • gość 2018-10-25 20:29:47

    Zamiast wypisywać głupoty lepiej by może było by pomodlić się za zmarłą to jest chyba najważniejsze.Najszczersze kondolencje dla rodziny [*]

  • Gość - niezalogowany 2018-10-26 12:03:13

    Nie osądzajcie to nie będziecie osądzani Szkoda pani Marii bo ją znam ale też szkoda kierowcy który bardzo to przeżywa Zamiast pluć jadem to się pomódlmy .

  • gość 2018-10-26 14:30:32

    Znam kierowce zawsze jezdzi przepisowo i ostrożnie. szkoda tej kobiety ale zastanówcie się co piszecie! każdego z nas mogła spotkać taka sytuacja też chcielibyście żeby was tak traktowano?! To był wypadek w którym zginęła nie winna kobieta. Ale najłatwiej jest oskrżać !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-26 14:44:38

    Po Garwolinie też nie lepiej jeżdżą. Sam o mały włos nie zostałem potrącony na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Wiejskiej i ul. Al. Legionów. Przechodząc na zielonym nagle z lewej strony pojawił się jakiś obiekt, a zani się zorientowałem co to jest to już widziałem przed sobą tylko tył samochodu. Gdybym szedł tylko odrobinę szybciej, zrobił dosłownie dwa kroki więcej to wylądowałbym na masce. Ten idiota musiał jechać rozpędzony od strony Zawad a widząc, że jest zielone to pewnie jeszcze przyspieszył, żeby zdążyć, zamiast zwolnić i pomyśleć, że na przejściu mogą być piesi, albo nawet, chociaż to niedozwolone, ktoś może przebiegać (np. dziecko) lub rowerem przez przejście przejeżdżać. Rowerzystę mógłby nawet zabić.

  • jagoda - niezalogowany 2018-10-27 16:14:25

    Gadać to sobie może każdy!! zamiast pisać głupie komentarze to byście się lepiej zajeli własnym życiem!! kretynizm ludzi nie zna granic!

  • gość 2018-10-27 19:20:20

    Widać jak chodzą . Kaptur na łeb i nos w telefon .Bedzie więcej takich zdarzeń wkrótce .

  • gość 2018-10-28 16:54:35

    do gość 2018-10-27 19:20:20, jagody czy tego co mu żal kierowcy: winna 75-latka, która miała kaptur na głowie i nos w telefonie komórkowym? Właściwie to jakim prawem weszła na pasy. Mogła przecież czekać, aż pan życia i śmierci w nissanie przejedzie. Nie zaczekała, pewnie jej wina. Powtarzam to w wielu komentarzach - Garwolin to jednak stan umysłu. To ogólnoludzkie zasady nie obowiązują. To taka Rosja w Polsce.

  • Jagoda - niezalogowany 2018-10-29 18:53:34

    GOSCIU ty chyba nie masz własnego życia i interesujesz się czyimś. Proponuję się zająć własną dupa anie wypowiadać się w nie swojej sprawie...bez odbioru...