:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -4°C bezchmurnie

Pożar i ewakuacja - Basen w Garwolinie zamknięty do odwołania! (Video)

Dziś przed południem, w budynku Pływalni Miejskiej Garwolanka wybuchł pożar. Osoby przebywające w obiekcie oraz pracownicy zostali ewakuowani. Basen jest zamknięty do odwołania.

Przed południem w piątek 9 lutego w budynku Pływalni Miejskiej „Garwolanka” w Garwolinie doszło do pożaru.

– W budynku doszło do pożaru rozdzielni elektrycznej. Pożar został ugaszony przy użyciu gaśnic proszkowych przez ratowników w aparatach ochrony układu oddechowego. W obiekcie występowało duże zadymienie. Ewakuowano 15 osób przebywających na basenie oraz 12 pracowników, którzy brali udział w ewakuacji klientów basenu, Ratownicy, którzy byli na miejscu przeszukali i oddymili pomieszczenia – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Garwolinie.

 

W działaniach brały udział 2 zastępy JRG PSP w Garwolinie oraz jeden zastęp OSP Garwolin.

 

Basen jest zamknięty do odwołania! W całym obiekcie wyłączono zasilanie elektryczne.

 

ur


pożar i ewakuacja - basen w garwolinie zamknięty do odwołania! (video) - komentarze opinie

  • jd4life - niezalogowany 2018-02-09 14:13:32

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Co na to Burmistrz? - niezalogowany 2018-02-09 14:19:20

    Burmistrzy wstydu oszczędź wybudowales basen beznadziejny

  • zosia - niezalogowany 2018-02-09 15:19:51

    a ja dziś miałam takie plany żebym z koleżankami poszła na basen nasze plany zostały zablokowane pujdziemy gdzie indziej coś się wypyśli

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 15:28:35

    A zawody w poniedziałek?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 15:39:37

    Kiedyś znajomy że straży miejskiej w Garwolinie powiedział że mieli nakaz karania mandalami za tą właśnie inwestycje

  • gość 2018-02-09 15:43:02

    zay...cie zosia, powodzenia

  • gość 2018-02-09 16:33:22

    super basen . hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahah

  • pujdziemy - niezalogowany 2018-02-09 16:42:29

    Zosiu, proponuję zamiast na basen pójść na korepetycje z ortografii.

  • Fred - niezalogowany 2018-02-09 18:09:29

    Zosiu, zróbcie z koleżankami zawody w ciągnięciu. Jest szansa, że wygrasz.

  • gość 2018-02-09 19:35:16

    Ludzie ile w was jadu. Nie takie budynki się paliły.

  • sobol - niezalogowany 2018-02-09 20:33:24

    niech sie spali 100 budynków nie sie zatopi sto tez tylko dlaczego społeczenstwo garwolina ma płacic za błedy niedouków w magistracie miejskim????????

  • sobol - niezalogowany 2018-02-09 20:36:28

    niech sie spali 100 budynków nie sie zatopi sto tez tylko dlaczego społeczenstwo garwolina ma płacic za błedy niedouków w magistracie miejskim choć posiadają dyplomy i studia roznych uczelni nawet za kase????????

  • gość 2018-02-09 22:25:36

    To nie było nagłe zdarzenie . Od kilku dni był problem z zasilaniem w gniazdkach i suszarki nie działały a nagle w domu bez problemu zaczynały działać . Nie owijać g....w papierek .

  • gość 2018-02-10 17:13:28

    Dla tych którzy są niedoinformowani, powiatowe zawody szkolne w pływaniu w poniedziałek zostały odwołane