W nocy z piątku na sobotę na drodze ekspresowej S17 w rejonie Gocławia doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejsce skierowano sześć zastępów straży pożarnej.
Do zdarzenia doszło 26 czerwca 2026 roku około godziny 23:40. Samochód zatrzymał się na bocznym pasie ekspresówki w kierunku Lublina, na wysokości miejscowości Gocław. Po chwili pojazd został objęty ogniem.
– Płonący samochód stał na bocznym pasie ekspresówki. Ogień był bardzo duży – relacjonuje świadek zdarzenia.
Na miejsce zadysponowano JRG Garwolin, JRG Otwock, WSP Celestynów oraz jednostki OSP Gocław, Lubice i Kąty. W działaniach uczestniczyły również Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.
Strażacy ugasili pojazd i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Po zakończeniu działań ruch na trasie S17 odbywał się jednym pasem. Kierowcy musieli liczyć się z czasowymi utrudnieniami.
Służby wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Więcej informacji niebawem.
fot. OSP Kąty
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze