:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Wszystkich Świętych - kolizje. Poszukiwany sprawca jednej z nich

Zdjęcie poglądowe dotyczy kolizji drogowej.

Policja ustala kierującego niebieskim fiatem punto, który w gm. Parysów doprowadził do zderzenia z bmw, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony zgłosił zdarzenie na policję 1 listopada. Tego dnia doszło na ternie powiatu do 3 kolizji.

We Wszystkich Świętych, na terenie powiatu garwolińskiego, doszło do trzech kolizji drogowych. Na policję tego dnia zgłosił się także uczestnik kolizji, do której doszło kilka dnia wcześniej. Większość sprawców zdarzeń została ukarana. Mandatu nie dostał kierujący fiatem punto, który w gminie Parysów, doprowadził do zderzenia z bmw i uciekł z miejsca zdarzenia. Kara go jednak nie ominie. Policjanci ustalają jego personalia.

 

DK 17: Zderzenie osobówki z ciężarówką

– Zgłoszenie o zdarzeniu w Puznówce (gm. Pilawa) otrzymaliśmy o godzinie 5.25. Kierująca forem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu z DK 17, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z naczepą pojazdu ciężarowego renault. Kierująca została ukarana mandatem – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Po godz. 5 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu na drodze krajowej nr 17 w Puznówce, w którym uczestniczył samochód osobowy Ford Fiesta i samochód ciężarowy Renault. Osoby podróżujące pojazdami nie odniosły obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP – dodaje st. kpt Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Garwolinie.

 

Chęciny: Stracił panowanie nad pojazdem i się przewrócił

Po godzinie 7.00 rano w Chęcinach (gmina Górzno) doszło do kolejnej kolizji. Jak informuje asp. szt. Marek Kapusta, kierujący motorowerem Romet stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdni. – Po godzinie 7.00 dwa zastępy PSP i zastęp OSP Górzno uczestniczyły w działaniach w miejscowości Chęciny, gdzie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy kierującemu skuterem, który uległ upadkowi. Ratownicy dokonali stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa i opatrzyli ranę głowy poszkodowanego, a następnie przekazali go przybyłemu na miejsce zespołowi pogotowia ratunkowego. Akcja trwała blisko jedną godzinę – uściśla st. kpt. Biernacki.

 

Słup: Uciekł z miejsca zdarzenia

Sprostowanie pomyłki oficera prasowego KPP Garwolin: W niedzielę 29 października około godziny 8.00 do kolizji doszło w miejscowości Słup w gminie Parysów. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieznana osoba, kierująca osobowym, niebieskim fiatem punto, na garwolińskich numerach rejestracyjnych, doprowadziła do kolizji z osobowym bmw i odjechała z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony zgłosił to zdarzenie. Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie i ustalają sprawcę zdarzenia – informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie. Pokrzywdzony kierowca bmw zgłosził zdarzenie na policję 1 listopda.

 

Ruda Talubska: Pies nie przeżył zderzenia z pojazdem

Ostatnie tego dnia zdarzenie drogowe zakończyło się śmiercią potrąconego psa. Do kolizji z udziałem osobowego volkswagena i czworonoga, który wybiegł pod koła auta doszło po godzinie 18.30 na ul. Akacjowej w Rudzie Talubskiej (gm. Garwolin). – Pies nie przeżył kontaktu z pojazdem. Na właściciela zwierzęcia został nałożony mandat karny – dodaje funkcjonariusz policji.

 

ur


Wszystkich Świętych - kolizje. Poszukiwany sprawca jednej z nich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl