:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Wypadek autobusu - wycieczka z 43 dzieci w rowie - kierowca nie żyje

Autobus wycieczkowy z grupą 43 dzieci z gminy Miastków Kościelny wjechał do przydrożnego rowu między Miastkowem Kościelnym a Zwolą. Kierowca pojazdu poniósł śmierć na miejscu. Na chwilę obecną nie wiadomo, ile dzieci odniosło obrażenia.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 8.00 rano. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia, kierowca wycieczkowego autobusu, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn, zjechał do przydrożnego rowu. Była to wycieczka szkolna z Miastkowa Kościelnego. W autobusie podróżowało 47 osób, w tym 43 dzieci, 3 opiekunów i kierowca. Wszystkie osoby opuściły pojazd. Wstępnie nie mamy informacji o widocznie rannych dzieciach. Kierowca autobusu jest nieprzytomny - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

- Autobus przewożący dzieci uległ wypadkowi. Nie znamy ilości poszkodowanych dzieci. Na pewno kierowca odniósł obrażenia - dodaje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy z KP PSP w Garwolinie.

Początkowo na miejsce zdarzenia miały być dysponowane siły spoza powiatu. Na chwilę obecną na miejsce zdarzenia udają się jednostki z terenu powiatu garwolińskiego oraz śmigłowiec LPR.

 

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikow!

 

Aktualizacja: 63-letni kierowca autobusu poniósł śmierć na miejscu. Przyczyna zgonu na chwilę obecną nie jest znana.

09:17

 

Aktualizacja: - Obecnie jedno dziecko, które uskarża się na obrażenia głowy, przebywa w kartece. Pozostałe dzieci zostały już zabrane przez rodziców. Z miejsca zdarzenia własnie odlatuje śmigłowiec LPR - dodaje obecny na miejscu asp. szt. Marek Kapusta.

09:24

 

Na prośbę rodziny zmarłego opcja dodawania komentarzy pod artykułem została wyłączona. 


Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl