:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C lekkie zachmurzenie

Zenek Martyniuk i Akcent znowu w powiecie – gdzie zagrają?

Koncerty, Zenek Martyniuk Akcent znowu powiecie gdzie zagrają - zdjęcie, fotografia

Po raz kolejny niekwestionowana gwiazda muzyki disco polo Zenon Martyniuk wystąpi w powiecie! Koncert zespołu Akcent już 30 września! Gdzie zagrają?

Zenek Martyniuk niezmiennie od wielu lat rządzi sceną muzyki disco polo. Jego udział w imprezach jest zawsze gwarantem świetnej zabawy fanów i sporej liczby uczestników. Gdzie tym razem będzie można go posłuchać?

 

Impreza dla Kół Gospodyń i mieszkańców powiatu

Zenek będzie gwiazdą finału Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Wschodniego Mazowsza 2018. Wydarzenie organizowane jest przez Katolickie Radio Podlasie, Fundację Podlaskie Centrum Radiowe oraz wójta Gminy Górzno. Włodarz gminy Waldemar Sabak zaznacza, że początkowo planowano, że finał Turnieju i koncert Zenka Martyniuka miał odbyć się w Górznie. Jednak, okazało się, że ze względów logistycznych będzie to niemożliwe. – Nasze tereny szkolne nie byłyby w stanie pomieścić tych kilku tysięcy ludzi. Myślę, że to będzie fajna zabawa dla Kół Gospodyń, bo jest bardzo duża liczba zgłoszeń. Będzie to też impreza dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu, których wieczorem zapraszamy do Miętnego na koncert – mówi Waldemar Sabak, który przyznaje, że sam lubi słuchać piosenek Zenka, a w szczególności lubi hit „Oczy zielone”.

Koncert gwiazdy Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Wschodniego Mazowsza odbędzie się na terenie Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnem w niedzielę 30 września w godzinach wieczornych.

 

Celem Turnieju, który swoim zasięgiem obejmuje powiaty garwoliński, łosicki, łukowski, miński, sokołowski i węgrowski, jest promocja Kół Gospodyń Wiejskich, które wyróżniają się swoją działalnością oraz pokazanie, jak wiele dobrego dzieje się dzięki nim w małych lokalnych społecznościach.

Wydarzenie swoim patronatem honorowym obejmują: wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, poseł do Parlamentu Europejskiego Zbigniew Kuźmiuk i wójt gminy Górzno Waldemar Sabak.

 

ur

Fot. Facebook/Akcent Polska


Zenek Martyniuk i Akcent znowu w powiecie – gdzie zagrają? komentarze opinie

  • guest - niezalogowany 2018-08-29 21:38:22

    żenada, upadek powiatu

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 22:13:50

    Żenada a sam przyjdziesz posłuchać i przytupać

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 22:18:49

    Przeciez oni niedawno byli w Pilawie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 00:02:37

    PIS w natarciu.

  • gość 2018-08-30 01:00:49

    W końcu coś ambitnego. Kocham muzyke klasyczną.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 07:39:46

    Żenada to słuchać swirowatych zespołów, których piosenek nikt nie potrafi zanucić, nie nadają się ani do tańca ani do różańca.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 10:36:35

    Typowa buraczana muzyka dla buraków

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 14:56:27

    Chyba do takich buraków jak ty bo jak pojedziesz na wesele to i slowa znasz tych piosenek i tanczysz i nucisz ,a skad jak zarzekasz sie ze niesluchasz???

  • zalogowany - niezalogowany 2018-08-30 15:19:17

    Zenek super - tylko że pewnie z playbacku będzie nadawał :/ to tak jakby sobie z magnetofonu kasetę puścić - jak kiedyś :) Jeszcze MIG mógłby przyjechać z przerobioną wersją "Miód maliny" - z taką co ją Arka Gdynia usłyszała na finale Pucharu Polski - czad! :D

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 22:06:46

    Martyniuk, zdechnij w końcu. Wstyd przynosisz Polakom na świecie wsioku!

  • GośćMagda - niezalogowany 2018-08-31 01:43:58

    Bardzo się cieszę że będzie koncert Zenka ...PRECZ Z POWSKIM ZŁODZIEJSTWEM !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 07:22:41

    Uważam że te wszystkie ordynarne komentarze pisze jedna osoba i powinna być zlokalizowana i ukarana.Jak można pisać takie bzdury na temat zespołu Akcent.Nie chcesz ,nie słuchaj,nie idź na koncert.ALE NIE OBRAŻAJ,i zachowaj kulturę.To jest najlepszy zespół Disco Polo i każdy kto chociaż raz był na koncercie P.Zenka doceni jego występ.Przykre, że pisze się tu stek wyzwisk i negatywów na temat tego zespołu.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 07:24:28

    Super zespół i nie mogę się doczekać występu Zenka

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 08:40:59

    A Ja Kocham Akcent :)

  • Albert - niezalogowany 2018-08-31 09:00:05

    Sam sobie napisze tekst i muzykę, sam sobie zaśpiewa i co kolejna płyta to kolejny milion na koncie i założę się że jest zadowolony z życia. W Sylwestra yo helikopterem latał, żeby na koncerty zdążyć. I o to w życiu chodzi-o pomysł na siebie. Jak czyta negatywne pinie o sobie i fanach to sam się pewnie śmieje z miłośników diskopolo z nagłośnionych beemek za dopłaty.

  • Gość serwisu - niezalogowany 2018-08-31 12:11:45

    Słucham metalu, punka, rocka, muzyki klasycznej, bluesa, jazzu, swinga i również disco polo. Uważam, że każdy artysta tworzący i wykonujący muzykę niezależnie od gatunku tej muzyki zasługuje na szacunek. Dupki piszący wulgarne i złośliwe komentarze nie potrafią nic innego i niczego w życiu nie osiągnęli. Nie warto zwracać na nich uwagi. Ich poziom IQ jest niższy od małpy.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 13:00:10

    Naprawdę wstyd żeby tak obrażać zespól Akcent a w szczególności Pana Zenka.Jestem przekonana,ze te brednie wypisuje jedna osoba.Jezeli się nielubi to się po prostu nie slucha.!!!

  • karolinka - niezalogowany 2018-08-31 17:28:41

    Pekne oczy. Zielone