W środę wieczorem w miejscowości Celejów doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży.
W środę, 24 czerwca, po godz. 20:00, do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Celejów. - Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądu wody na palący się pojazd, co doprowadziło do całkowitego ugaszenia pożaru – przekazuje st. kpt. Piotr Filipek, oficer prasowy KP PSP w Garwolinie. Akcja trwała ponad godzinę, uczestniczyły w niej trzy zastępy Straży Pożarnej (OSP Wilga, OSP Mariańskie Porzecze i JRG Garwolin). Na miejscu była także policja.
JS
Zdjęcie: OSP Wilga
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze