Po miesiącach remontów i utrudnień w Wildze zakończyła się budowa nowego obiektu inżynierskiego nad Kanałem Bielińskim.
To dobra wiadomość dla mieszkańców i wszystkich kierowców korzystających z tej trasy. Po miesiącach utrudnień oficjalnie wraca ruch na drodze wojewódzkiej nr 801 w Wildze. Wykonawca zakończył budowę nowego obiektu inżynierskiego nad Kanałem Bielińskim.
Jak przekazały władze gminy Wilga, uciążliwa dla kierowców inwestycja dobiegła końca. Prace obejmowały rozbiórkę starego przepustu i budowę nowego obiektu nad kanałem (w km 49+760).
Od 1 lipca zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. To oznacza koniec objazdów oraz oficjalne otwarcie drogi dla samochodów.
Remont rozpoczął się w połowie marca i zgodnie z pierwotnymi założeniami miał potrwać trzy miesiące. Przedłużające się prace znacznie utrudniały podróżowanie, więc informacja o otwarciu drogi jest dla kierowców wyraźną ulga. Od początku lipca będą mogli znów korzystać z tej trasy bez przeszkód.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze