Reklama

Pożar lasu. Strażacy walczyli z ogniem przez dwie godziny

Ponad dwie godziny trwała walka strażaków z pożarem lasu, do którego doszło w środowy wieczór w Pilawie.

Zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Pilawa trafiło do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie w środę, 24 czerwca, po godz. 19:00. - Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu czterech prądów wody w natarciu, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Następnie strażacy przelali pogorzelisko wodą – informuje st. kpt. Piotr Filipek, oficer prasowy KP PSP w Garwolinie.

Akcja trwała ponad dwie godziny, brały w niej udział cztery zastępy Straży Pożarnej (OSP Lipówki, OSP Pilawa, JRG Garwolin, OSP Miętne).

Reklama

JS

Zdjęcia: OSP Lipówki

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2026 13:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo eGarwolin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości