:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Gala Taneczna Street Dance Studio 2018 – Roztańczone Dni Garwolina i Powiatu

Ponad 100 tancerzy ze Szkoły Tańca Street Dance Studio w Garwolinie wystąpiło dziś na scenie CSiK podczas 6. Gali Tanecznej, połączonej z kolejnymi urodzinami szkoły. Taneczna impreza wpisuje się w obchody Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego 2018. Utalentowanych tancerzy zobaczymy jeszcze w niedzielę.

6. Galę Taneczną Street Dance Studio w Garwolinie otworzył występ grupy pokazowej 08-400. Następnie, wszystkich uczestników tanecznego wydarzenia powitał właściciel szkoły Dawid Szeląg.

Podczas tegorocznej gali, przed publicznością, która po brzegi wypełniła salę widowiskową CSiK, na scenie zaprezentowali się tancerze występujący w grupach, duetach i solo. W pierwszej części swoje umiejętności prezentowali młodzi tancerze, którzy przez ostatnie miesiące sami tworzyli swoje pokazy i dobierali do nich muzykę. W drugiej części wystąpiły grupy stacjonarne, które były przygotowywane do występów od marca przez instruktorów SDS.

Podczas gali nie zabrakło finałów bitew, których eliminacje odbyły się w trakcie zajęć w SDS. Na utalentowanych i odważnych uczestników wydarzenia czekał konkurs, w którym do wygrania były słuchawki ufundowane przez firmę Kruger&Matz, która wspiera organizację wydarzenia. Aby zdobyć nagrody, tancerze mieli zadanie zatańczyć wylosowane tematy, w tym m.in.: poszukiwanie telefonu, robienie sobie selfie i zakładanie zbyt ciasnych spodni.

 

Garwolin jest coraz bardziej roztańczony

Jak zaznacza Dawid Szeląg, po każdej gali widać, że Garwolin jest coraz bardziej roztańczony. Jest to zasługą instruktorów Street Dance Studio. Na co dzień w szkole z ponad setką pasjonatów tańca w siedmiu grupach pracują Dawid Szeląg, Katarzyna Szeląg, Tomasz Benedykt Paczek i Weronika Kaczyńska. W szkole tańca uczą się dzieci w kategoriach wiekowych 8-12, 12+ i 15+.

Tradycyjnym już elementem każdej gali są rzuty koszulek ze sceny, występy instruktorów oraz rozdawanie dyplomów. Tak było i w tym roku. Nie zabrakło również upominków dla rodziców uczniów oraz podziękowania dla Dawida i Katarzyny Szeląg ze strony uczniów SDS. Młodym właścicielom szkoły tańca towarzyszył na scenie synek.

Gala Taneczna wpisuje się w tegoroczne obchody Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Ci, którzy nie wzięli udziału w gali będą mogą podziwiać taneczne talenty z SDS jeszcze w niedzielę. Tancerze Street Dance Studio wystąpią z pokazem o godzinie 20. 30, bezpośrednio przed koncertem gwiazdy wieczoru, którą w tym roku jest zespół Feel. (Pełny program – kliknij tutaj)

 

ur


Gala Taneczna Street Dance Studio 2018 – Roztańczone Dni Garwolina i Powiatu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się