:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Bałtyk - czy warto wybrać się w rejs?

Choć nieprzyjemna pogoda nie nastraja do marzenia o dalekich jeszcze wakacjach warto już w tym momencie przeanalizować oferty biur podróży. Jeżeli uwielbiamy aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w miejsce leżenia całymi godzinami na piaszczystej plaży warto rozważyć, czy rejsy po morzu to nie oferta skierowana do nas. Niesamowite wrażenia, atmosfera przygody i wspaniałe wspomnienia przyczynią się do tego, że takie wakacje przez długi czas utkwią nam w pamięci. Jedyną niewygodą mogą okazać się niedyspozycje wynikające z tzw. chorobą morską.

Jeśli nużą nas wyjazdy do Hiszpanii, Grecji czy Włoch warto zastanowić nad spędzeniem wakacji w Polsce. Górskie szczyty czy mazurskie jeziora to tylko podstawowe destynacje wojaży polskich turystów. Wycieczka po zimnym Bałtyku mogą być ciekawą alternatywą dla pieszych wycieczek górskich. Niewątpliwym plusem jest to, że na tego typu wycieczkach nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie. Dzięki temu rejsy są bezpieczne, a równocześnie atrakcyjne też dla dzieci. Jeżeli zależy nam na pełnym uczestnictwie w tej nieziemskiej przygodzie, możemy skorzystać z oferty kursów żeglarskich.

Polskie morze choć często niedoceniane przez polskich turystów jest nadal ciekawym kierunkiem wycieczek dla tych których nie stać na kosztowne wyprawy po Europie. Nad morzem nie musimy tylko spędzać czasu na plaży czy leniwie spacerować po sopockim deptaku. Coraz popularniejsze są sporty wodne takie jak kitesurfing, jazda na nartach wodnych i rejsy po Bałtyku. Nawet osoby, które w przeszłości nie uprawiały tych sportów, nad morzem Bałtyckim mogą sięgnąć po pomoc doświadczonych trenerów i zyskać nowe umiejętności.

Dla tych, którzy uwielbiają stawiać sobie coraz większe wyzwania i szukają nieustannie nowych źródeł adrenaliny, spokojny sposób spędzania urlopu jest nie do pojęcia. Skoki na bungie, jazda wyczynowa na rowerze czy rejsy Bałtyk to dla nich jedyna taka możliwość przetestowania swoich możliwości. By jednak podjąć się takich wyzwań wymagane jest adekwatne przygotowanie. Trening fizyczny sprawi, że nasze ciało będzie w stanie lepiej zaadaptować się do nowych, trudnych warunków podróży, a my będziemy mogli delektować się wspaniałymi wrażeniami z wyprawy.

A jeśli nie rejs po Bałtyku to co? Jest wiele ciekawych miejsc w Polsce do odwiedzenia, jedną z nich jest Brama Twardowskiego, którą z pewnością należy odwiedzić.

Bałtyk - czy warto wybrać się w rejs? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl