:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

"Nasz Nowy Dom" Polsatu w naszym powiecie - emisja odcinka

Inne Ciekawostki, Polsatu naszym powiecie emisja odcinka - zdjęcie, fotografia

Pani Jadwiga samotnie wychowuje 14-letniego syna Dawida. Tata chłopca zmarł 4 lata temu. Samotna kobieta z trudem utrzymuje siebie i syna. Nie była w stanie sama wyremontować domu, w którym nie było łazienki. Rodzinie pomogła telewizja Polsat. Dziś emisja odcinka programu "Nasz nowy dom", który powstał w naszym powiecie.

- W Sobolewie, w parterowym starym domu mieszka pani Jadwiga, samotna mama wychowująca czternastoletniego Dawida. Tata chłopca zmarł kilka lat temu nagle, we śnie. Od tamtej chwili ich dom pogrążony jest w smutku i trosce, bo pani Jadwidze bardzo trudno jest utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni. Ich dom wymaga remontu. Nie ma łazienki, w przedsionku, tuż przy drzwiach wejściowych, stoi prowizorycznie zamontowany sedes. Wodę do mycia trzeba grzać w piecu, wanna stoi w pomieszczeniu, które jest także kuchnią. Być może nie jesteśmy w stanie rozproszyć wszystkich smutków tej rodziny, ale na pewno możemy zając się remontem. I tak zrobimy - zapewniają twórcy popularnego programu telewizji Polsat "Nasz Nowy Dom".

Emisja wzruszającego odcinka z Sobolewa już dziś (czwartek 1 listopada) o godzinie 20.05.Zobaczcie, jak zmienił się dom rodziny z naszego powiatu! Odcinek będzie można także obejrzeć tutaj

 

W sierpniu odwiedziliśmy ekipę Polsatu podczas remontu w Sobolewie. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć zdjęcia.

 

Źródło: Nasz Nowy Dom, oprac. ur

Zdj. screen Facebook/NaszNowyDom, arch. eG


"Nasz Nowy Dom" Polsatu w naszym powiecie - emisja odcinka komentarze opinie

  • gość 2018-11-02 10:00:18

    Brawo Polsat - gmina wstyd. I tyle w temacie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl