W niedzielę rano mieszkańcy Wilkowyi natknęli się na ciało 33-letniego mężczyzny leżące na drodze dojazdowej do posesji. Na miejscu szybko pojawiła się policja oraz zespół ratownictwa medycznego.
W niedzielę, 21 czerwca, po godzinie 5:00, do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie o odnalezieniu ciała 33-letniego mężczyzny na terenie miejscowości Wilkowyja w powiecie garwolińskim.
Ciało leżało na drodze dojazdowej do jednej z posesji. Na miejsce szybko skierowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. – Wykonano czynności procesowe, w tym oględziny miejsca zdarzenia. Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich – informuje podkom. Małgorzata Pychner, oficer prasowy KPP w Garwolinie.
Policja prowadzi dalsze czynności, które mają wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
JS
Zdjęcie: archiwum eGarwolin.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze