:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Aleksandra i Dawid wygrali Ameryka Express

28/11/2018 21:41
Inne Ciekawostki, Aleksandra Dawid wygrali Ameryka Express - zdjęcie, fotografia

Pokonali 7 par i zwyciężyli w wielkim finale podróżniczego show telewizji TVN! Aleksandra i Dawid Domańscy wygrali program Ameryka Express!

W wyemitowanym dziś w telewizji TVN finale cieszącego się dużą popularnością programu Ameryka Express zmierzyły się trzy pary: duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz pochodząca z Garwolina aktorka Aleksandra Domańska, znana między innymi z takich filmów jak „Podatek od miłości” i „Volta”, która do Ameryki zabrała brata Dawida.

W wielkim finale, który został stoczony w Cuzco w Peru, uczestnicy programu tradycyjnie mieli do wykonania niełatwe misje. Pary musiały m.in. zdobyć 30 kg soli (bez użycia wagi), trafić monetą w otwarty pysk figurki żaby, zapamiętać nazwy rodzajów ziemniaków i odnaleźć wskazane w zadaniu na targu, zjeść tradycyjną, lokalną zupę z okiem bawoła oraz uratować świnkę morską i zawieźć ją pod wskazany adres. Do ścisłego finału weszli Fit Loversi i rodzeństwo z Garwolina. Finaliści zmierzyli się w konkurencjach wymagających dobrej kondycji fizycznej, szybkości i wytrzymałości. 

W finale programu wygrało rodzeństwo Domańskich. Aleksandra i Dawid przez wszystkie odcinki programu wzbudzali wiele emocji wśród widzów. Ola wiele razy chciała odejść z programu. Wspierana przez brata nie poddała się! Razem pokazali, że warto walczyć o marzenia!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska) Lis 28, 2018 o 12:21 PST

 

Jak podobała się Wam walka rodzeństwa z Garwolina, stoczona w dalekiej Ameryce?

Finał oraz wszystkie odcinki programu można obejrzeć tutaj

ur

Fot. Ameryka Express

Reklama

Aleksandra i Dawid wygrali Ameryka Express komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-28 23:04:48

    Najgorsza para jaka mogła wygrać!

  • Sławek - niezalogowany 2018-11-28 23:38:15

    Gratulacje kochani. Trzymałem kciuki za Was. Wiedziałem że ludzie z Garwolina poradzą sobie w każdych warunkach i w kluczowym momencie będą the best.

  • Gośćbof - niezalogowany 2018-11-28 23:59:57

    Super rodzeństwo. Dawid złoty medal za cierpliwość. Ola wspaniała!.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 00:01:00

    Trzymaliśmy kciuki. Byliście najlepsi

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 00:08:37

    GRATULACJE

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 00:32:52

    Ja ich nie zymalem. Kusiki byli namie nagrolszy. Czym. Cie chwalicie że oni wygalij i jęczę pojedzience do Andrzeje dudy wam. Da. Po madale i kasy

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 09:23:43

    Gościu naucz się pisać najpierw i dopiero wtedy pisz komentarze

  • SirC - niezalogowany 2018-11-29 09:48:43

    Nie oglądałem, ale gratuluję!

  • gosia - niezalogowany 2018-11-29 10:10:04

    Dawid mistrz! Ola zabawna, przynajmniej nie było nudno:) Gratulacje, serce rośnie!

  • gość 2018-11-29 17:05:59

    Wszystko fajnie i cacy tylko dlaczego panno OLU nosisz tę czerwoną nitkę na nadgarstku? To jakieś przesądy? Jesteś chrześcijanką? Czy jednak wierzysz w jakieś pierdu pierdu? Weź kobieto, ogarnij się! Po co ci to? Ściski!

  • gość 2018-11-30 13:14:41

    Wszystko fajnie i cacy tylko dlaczego panno OLU nosisz tę czerwoną nitkę na nadgarstku? To jakieś przesądy? Jesteś chrześcijanką? Czy jednak wierzysz w jakieś pierdu pierdu? Weź kobieto, ogarnij się! Po co ci to? Ściski! nie lubie gówniary ale wydaje mi sie ze to jest jej prywatna sparawa w co wierzy lub nie wierzy czy nosi czerwoną czy czarną , czy jakąkolwiek inną nitke na nagarstku kostce czy głowie a tobie nic do tego czy ktos ci kiedys powiedzial zebys sie ogarnął /ogarnęła ?? jej prywatna sprawa i wara ci do tego rozumiesz

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 18:33:04

    Przed programem Ameryka Ekspres uważałam ją za fajną dziewczynę teraz myślę o niej w samych złych superlatywach. ZERO

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 22:48:22

    Dawid jesteś świetnym bratem dla swojej zwariowanej siostry!

  • gość 2018-12-02 08:05:47

    "złe superlatywy" ahhhaahahhhaahhhhaaahhhhaaaa, jak widać można być jeszcze głupszym niż ten z 2018-11-29 00:32:52

  • son nr.1 - niezalogowany 2018-12-02 13:23:14

    A teraz do "Jeden z Dziesięciu", TVN w ogóle spoko programy ma!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 11:03:58

    Dzieci internetu skoro ich nie lubicie to po jakie licho piszecie komentarz.. Buraczane społeczeństwo... A dla Was Olu i Dawidzie wielkie GRATULACJE!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 08:46:48

    I czym się cieszycie cebulaki?

Dodajesz jako: |