:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Konkurs na Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Garwolinie

Inne Konkursy, Konkurs Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Zgodnie z zaleceniami Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, po zakończeniu trwającej kadencji Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Garwolinie, osoba, która obejmie to stanowisko, zostanie wyłoniona w konkursie, ogłoszonym przez starostę powiatu garwolińskiego. Wyłoniony w konkursie powiatowy inspektor będzie jednocześnie dyrektorem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie. Kandydaci mogą składać swoje oferty do 27 grudnia.

Zarządzeniem starosty powiatu garwolińskiego Marka Chciałowskiego 11 grudnia został ogłoszony konkurs na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Garwolinie. Kadencja obecnego inspektora, którym jest Małgorzata Gadoś, kończy się z końcem roku. Wyłoniony w konkursie powiatowy inspektor będzie jednocześnie dyrektorem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie.

 

Kandydata wyłoni komisja konkursowa

Do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia kandydata na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Garwolinie została powołana komisja. W jej skład wchodzą sekretarz powiatu Jerzy Piesio (przewodniczący komisji), członek Zarządu Powiatu Józef Tomala (zastępca przewodniczącego komisji), Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny Maria Pawlak, przedstawiciel załogi PSSE w Garwolinie (członek komisji) oraz dyrektor Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego starostwa Małgorzata Antolak (sekretarz). Postępowanie konkursowe będzie miało dwa etapy: ocenę ofert pod względem spełnienia przez kandydatów wymagań formalnych oraz rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, którzy zaprezentują swoją koncepcję pracy na stanowisku, o które się ubiegają. Komisja ustali wyniki konkursu w jawnym głosowaniu. Konkurs zostanie przeprowadzony także w przypadku zgłoszenie się tylko jednego kandydata.

 

Wymagania dla kandydatów

Kandydat musi posiadać m.in.: tytuł lekarza i specjalizację mającą zastosowanie w realizacji zasad Państwowej Inspekcji Sanitarnej, tytuł zawodowy magistra i dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji PIS, co najmniej 5-letni staż pracy, w tym 3-letni na stanowisku kierowniczym, znajomość przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania Państwowej Inspekcji Sanitarnej, stacji sanitarno-epidemiologicznych, finansów publicznych, samorządu powiatowego, prawa zamówień publicznych i kodeksu postępowania administracyjnego.

 

Listę wymagań dodatkowych oraz dokumentów, które należy dołączyć do oferty, można znaleźć klikając tutaj. Oferty z wymaganymi dokumentami można składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie przy ul. Staszica 15 w nieprzekraczalnym terminie do 27 grudnia do godziny 15.00.

 

Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 27 i 28 grudnia 2017 roku. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny jest powoływany na 5 lat.

 

Niebawem więcej o wynikach kontroli przeprowadzonej w garwolińskim sanepidzie w związku ze skargą części pracowników Stacji na dyrektor Małgorzatę Gadoś.

 

Pracownicy Sanepidu oskarżają dyrektor Gadoś o mobbing Czytaj więcej>>>

„Skarga i oskarżenia o mobbing to pomówienia. Atmosfera w Stacji jest dobra” Czytaj więcej>>>

 

ur

Fot. PSSE Garwolin

Konkurs na Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Garwolinie komentarze opinie

  • gość 2017-12-12 20:43:17

    Ha ha ha

  • gość 2017-12-12 22:06:26

    Wymagania stawiane państwowym Inspektorom sanitarnym określone są w art. 13 ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Pan starosta postawił poprzeczkę wyżej i oczekuje od kandydata kwalifikacji jakby startował na stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego! (art.8.6) czyli 3 lata na stanowisku kierowniczym!, nie oczekując od kandydata kompletnie tego, co ustawa od państwowego inspektora sanitarnego wymaga: POSTAWĄ OBYWATELSKĄ DAJE RĘKOJMIĘ należytego wykonywania zadań pracownika organu państwowego! Oj, pod kogo ten " fair play " konkurs "z zasadami" ?

  • gość 2017-12-14 16:29:57

    Nie no ,jaja całkiem .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl