:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Garwolin: Spotkanie z Premierem RP zakończone okrzykami i przepychankami!

Zaplanowane na sobotę spotkanie z Premierem RP Mateuszem Morawieckim, który zastapił Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego od początku przebiegało dość spokojnie. Ale na sam koniec pojawiły się transparenty i okrzyki przeciwników obecnego rządu.

Podczas całego prawie 50-minutowego przemówienia Premiera RP całe spotkanie przebiegało spokojnie. Podczas drugiej części spotkania gdzie z kartek odczytywano pytania od mieszkańców - po odpowiedziach Premiera - można było usłyszeć słowa negujące wypowiedzi Premiera. Po zakończeniu spotkania wśród zgromadzonej publiczność pojawiły się transparenty i słychac było donośne okrzyki. Pomiędzy zwolennikami obecnego rządu i jego przeciwnikami rozpoczęły się kłótnie i szarpaniny. Na miejscu pojawiła się natychmiast Policja. Premier spokojnie opuszczał salę w obstawie pracowników Biura Ochrony Rządu.

Od mieszkańców powiatu można było usłyszeć komentarze: "Skąd oni przyjechali?", "Po co przychodzili?", "Kto Wam zapłacił?". Najprawdopodobniej nie byli to mieszkańcy powiatu garwolińskiego.

Jedno jest pewne, wszystko miało miejsce w Garwolinie podczas spotkania z Premierem RP Mateuszem Morawieckim i było transmitowane przez ogólnopolskie media. Czy powiatowi garwolińskiemu zostanie przypięta etykieta niezadowolenia z obecnego rządu? Wszystko zależy od przekazu mediów.

Awantura w #Garwolin.ie na spotkaniu z Premierem @MorawieckiM @RadioZET_NEWS pic.twitter.com/2oVygc8loL

— Maciej Sztykiel (@emeszz) 5 maja 2018

(KK)

Garwolin: Spotkanie z Premierem RP zakończone okrzykami i przepychankami! komentarze opinie

  • gość 2018-05-05 19:58:25

    Pycha I Szmal.

  • Anna G. - niezalogowany 2018-05-05 20:20:52

    Ci ludzie, którzy zaklocili spokój dzisiejszego spotkania to osoby, w których oczach widać nienawiść, a na ustach belkot, w większości nie są mieszkańcami Garwolina. Nie wiem z jakiego powodu się u nas znaleźli(być może są oplacani), dają się rozpoznać z tv również np. na czarnych marszach, jacyś dyżurny wynajęcia przez... właśnie przez kogo?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-05 20:42:16

    Juz nie ma Biura Ochrony Rzadu tylko jest Służba Ochrony Państwa. Tak ku ścisłości

  • gość 2018-05-05 21:20:10

    Pytania kluczowe do Premiera Morawieckiego są następujące: 1. Kiedy nastąpi ekshumacja w Jedwabnem? 2. Kiedy prokurator Witkowski z Lublina będzie mógł dokończyć i rozwiązać sprawę zabójstwa Księdza Jerzego Popiełuszki? 3. Jak Premier i Rząd mają zamiar rozwiązać sprawę kopalni Krupiński i ogromnych złóż węgla kamiennego na terenie Górnego Śląska i Lubelszczyzny? 4. Kiedy Rząd na poważnie rozwiąże sprawy melioracji naszych pól i zajmie się gospodarką wodną na terenie naszego kraju? Pzdr Kumaty

  • gość 2018-05-05 21:21:25

    Byłem na spotkaniu i muszę stwierdzić iż interwencja policji była nad wyraz spokojna i nie doprowadzała do eskalcji sytuacji

  • Ryszard - niezalogowany 2018-05-05 21:34:42

    Obcy są wśród NAS !!!

  • gość 2018-05-05 22:36:46

    To byli etatowi zadymiarze między innymi z Warszawy i Sokołowa Podlaskiego Piotr Łopaci i inni ubowatele znani z awantur i zadym. Ludzie z Garwolina nie mają z nimi nic wspólnego. Jutro pewnie spowodują następną awanturę w innym miejscu........

  • Gość - niezalogowany 2018-05-05 22:48:41

    Ci ludzie sami mówili po spotkaniu że nie są mieszkańcami powiatu garwolinskiego. Jestem zażenowana zachowaniem tych osób... nienawiść i agresja.

  • Adam - niezalogowany 2018-05-05 23:17:23

    Ludzie PiS, nie ośmieszajcie się, wiem że jesteście zakompleksieni, coś w życiu wam nie wyszło, zazdrościcie tym którzy mają więcej od was, ocknijcie się, nie bądźcie tacy zawistni, ruszcie głowami, po rządach PiS-u nie pozbieramy się przez długie lata, wszystkiego dobrego Wszystkim, obudźmy się!

  • gość 2018-05-05 23:22:05

    Z jakich Siedlec?? Bylem tam jako protestujący, jestem z Garwolina. Mam nawet nagrany filmik z osobami nie za piem i sa z Garwolina. Boicie sie ze Jarek Garwolin oleje. Juz to zrobił.,

  • Uważny - niezalogowany 2018-05-06 00:20:23

    Gdy widzę tę szopkę z odczytywaniem pytań z kartki to komedie Bareji odżywają w moich oczach.... Czego wy się boicie ludzie, jakiegoś słowa prawd? To po co przyjeżdżacie aby wyklepać te wszystkie frazesy jak w TVPiS?

  • mr ho - niezalogowany 2018-05-06 07:11:18

    no no lokalnej wladzy pewnie sie to nie spodobało

  • Gość - niezalogowany 2018-05-06 07:11:25

    Po co sciemniac i w Garwolinie i w powiecie sa i byli przeciwnicy Pis. Oburzanie sie i udawanie ze protestujacy byli z poza miasta jest bezsesnsu. Co do czarnego protestu to jest akurat prywatna sprawa kazdej rozsadnie myslacej osoby a nie nakaz ,zakaz i przymus

  • gość 2018-05-06 08:41:56

    Adam , ty na pewno się nie pozbierasz . Dlatego taki ból d..y .

  • Aleks - niezalogowany 2018-05-06 09:35:53

    Ostatnie czasy spokoju i porządku, jakie pamiętam, to były za komuny. Niestety. Podczas powstawania Solidarności w latach 80-tych już ludzie się kłócili ale wtedy uważałem, że to przejściowe. Tak się nie stało, wręcz przeciwnie. Tam gdzie kiedyś tworzyły się lokalne społeczności, ludzie tworzyli wspólnotę, dzisiaj panuje nienawiść i rozpad lokalnych więzi. Mieszkańców wsi czy miast nic już nie łączy, a wszystko dzieli. Gdybym wiedział, że demokracja ma tak katastrofalne dla społeczeństwa efekty uboczne, nigdy bym jej nie wspierał. Starożytni Grecy to wiedzieli, dlatego porzucili ja na ponad 2000 lat.

  • Stan - niezalogowany 2018-05-06 10:18:18

    Jeba. PO a jeszcze bardziej Jeba. PIS !!!! Panie Putin mamy trochę bydła do oddania !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-06 10:25:48

    Za panem premierem jeżdżą 3 autobusy z ludźmi żeby robić lepszą frekwencję jakby okazało się że nikt nie przyszedł . Prawdziwy PRL !!!!!

  • gość 2018-05-06 10:39:44

    klakierstwo I klakierzy - uczestnicy nienormalnego spotkania, na którym nie można było zadawać pytań z sali. Czy to tak ma wyglądać demokracja wg PiSa. Ja dziękuję za taką demokrację. To początki autorytaryzmu i dyktatury.

  • gość 2018-05-06 12:04:15

    a kto siedział za premierem ci wszyscy co dostali sie do władzy bo ... i teraz bawią sie za nasze i nie oddadzą władzy bo zabawa sie skończy

  • Gość - niezalogowany 2018-05-06 13:43:00

    Pewnie by były pytania z sali gdyby nie codzienne już zadymy KODowskiego bydła szukającego rozróby. Przeciwko czemu protestowali? Może przeciw temu co mówił premier obniżce ZUS i CIT dla przedsiębiorców?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-06 13:48:46

    Nie chcemy PIS-u w Garwolinie.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-06 13:51:33

    Dlaczego nie przeczytali wszystkich pytań?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-06 20:15:54

    Nie chcemy PiS w Garwolinie. ..pewnie że nie chcecie. Prosze mówić za siebie. Kilka lat w PSL w powiecie więc do władzy można się przyzwyczaić.

  • gość 2018-05-06 20:38:53

    kim jets ten powiec pajac w koszuli i okularach?

  • Gośćsdr - niezalogowany 2018-05-06 22:00:16

    Dwie k***y tylko zrobiły zdydu na cały Garwolin takich ludzi tylko było zjepac w łep

  • Gość - niezalogowany 2018-05-07 07:37:26

    Ludzie powariowaliscie, cokolwiek. Szopka polityczna zawsze byla, jest i bedzie ustawiona. Wszyscy politycy, bez wzgledu na partie polityczna sa po jednej stronie i w jednej bandzie. Dlaczego jestescie biedni? Bo jestescie glupi. Najlepszy sposob na zrobienie zamieszania to spor w ktorym pojawiajaja sie dwie strony konflikutu mocno spolaryzowane i ludzie proboja wybierac mniejsze zlo a prawda jest brutalna, powinniscie sami za siebie stanowic i sasiadow wspierac pomoca, nikt wam lepszych praw nie stworzy niz wy sami i nikt wam lepszej kasy nie da niz sami wypracujecie. Ale kazda spoleczna polska cebula i tak woli wybierac miedzy PiS a PO. To by bylo tyle, nara.

  • gość 2018-05-07 13:33:44

    I bardzo dobrze bo to kłamcy. Popieram w 100 % i jestem z Garwolina.

  • Znający temat - niezalogowany 2018-05-08 20:58:47

    To bydło co zakłóciło spotkanie to znane szambo KODowskie. Kto ma Twittera ten się nie nabierze że to "spontaniczna" reakcja mieszkańców Garwolina. Ech, że nie mogłem być, moment by spierniczali ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-05-08 23:53:07

    Kłamczuchy z PIS-u!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-09 08:56:03

    Kłamczuchy z PiS? Puki co to PiS wypełnia swój program wyborczy. Ile obietnic zrealizowała PO z PSL?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-09 16:47:47

    Kłamczuchy z PIS-u!!!

  • elmor - niezalogowany 2018-05-10 14:50:29

    Szybko jednak wyszło na jaw, że wśród protestujących suwalczan praktycznie nie ma, a działacze KOD specjalnie przyjechali do Suwałk z innych części Polski. Wśród pięciu osób, które policja obwiniała o zakłócenie przebiegu wystawy znaleźli się m.in.Piotr Łopaciuk z grupy KOD Siedlce oraz Marcin Skubiszewski. Tego pierwszego sąd ostatecznie uniewinnił. Drugi kolejny już wyrok usłyszy w przyszłym tygodniu. Łopaciuk widywany był też na innych antyrządowych manifestacjach, a ostatnio w Garwolinie. Należał do grona tych osób, które ze stołecznego Krakowskiego Przedmieścia policja usuwała siłą.